Cennik usług informatycznych…

USUNIĘCIE SZKODLIWEGO OPROGRAMOWANIA ( WIRUSY )

Wykonanie skanowania komputera i pozbycie się niechcianych programów, wirusów i wyskakujących reklam na Waszym komputerze, laptopie lub telefonie.

Cena: 30 PLN


OCZYSZCZENIE KOMPUTERA

Rozebranie oraz oczyszczenie komputera, laptopa, tabletu i telefonu z kurzu i zabrudzeń. Sprawdzenie stanu chłodzenia i jego konserwacja.

Cena: 70 PLN


AKTUALIZACJA KOMPUTERA

Wykonanie aktualizacji sterowników oraz programów na Twoim komputerze. Aktualizacja systemu operacyjnego bez konieczności formatowania i utraty osobistych danych.

Cena: 30 PLN


FORMATOWANIE KOMPUTERA

Wykonanie formatowania komputera z zachowaniem danych użytkownika ( dokumenty, zdjęcia, filmy ) oraz instalacją sterowników do normalnego użytkowania sprzętu przez klienta.

Cena: 50 PLN


WYMIANA CZĘŚCI – UPGRADE KOMPUTERA

Poprawienie działania komputera poprzez wymianę odpowiednich podzespołów. Darmowa wstępna diagnostyka i wycena aktualizacji sprzętowej w celu poprawy wydajności urządzenia.

Cena: 50 PLN


WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ ( MAŁA )

Wykonanie prostej strony internetowej z informacjami przekazanymi przez klienta. Kilka podstron oraz formularz kontaktowy połączony z odpowiednim adresem e-mail. Wszystkie grafiki oraz inne elementy wliczone są w cenę. Dodatkowo w cenie znajduje się miejsce na stronę (hosting) oraz nazwa strony (domena) —-> wszystko opłacone na rok!

Cena: 500 PLN


WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ ( DUŻA )

Wykonanie strony z wieloma podstronami, zakładką kontaktową i formularzem na dowolny adres e-mail. Systemy pozycjonowania oraz monitor aktywności użytkowników na Waszej stronie. Spersonalizowana grafika pod oczekiwania klienta i szkolenie z zakresu obsługi strony i aktualizacji stron oraz wpisów.

Cena: 1 000 PLN


WYKONANIE SKLEPU INTERNETOWEGO

Wykonanie sklepu internetowego w dowolnej walucie, z możliwością automatycznej płatności PayPal lub przelewy PayU. Spersonalizowana grafika i możliwość dowolnej prezentacji produktów na swoim własnym sklepie. System powiadomień e-mail oraz informacji w panelu zarządzania sklepem. Możliwość kontrolowania stanu magazynowego produktu, stosowania promocji, kuponów, rabatów itd.

Cena: 2 000 PLN