Skontaktuj się z nami…

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzające osoby do skontaktowania się z naszą firmą Usługi informatyczne Krystian Widźgowski w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące pytanie. Nasi pracownicy po otrzymaniu zapytania, odebraniu telefonu rzeczowo i dokładnie zbadają problem i postarają się zaprezentować satysfakcjonującą odpowiedź na zadane pytanie. Oczywiście w niektórych przypadkach wymagana jest cierpliwość, ponieważ nie każdy problem można rozwiązać lub zbadać od razu po otrzymaniu zgłoszenia.

Formularz kontaktowy dla klientów

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego dzięki, któremu będziemy wstanie szybciej i dokładniej odpowiedzieć na wiadomość. Podanie tematu wiadomości pozwoli nam ustosunkować się do zapytania i przedstawić naszą ofertę lub sposób rozwiązania problemu. Nasza firma dokłada wszystkich starań, aby nasi aktualni oraz nowi klienci byli zadowoleni z świadczonych przez naszą firmę usług.


Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do ponownego odwiedzania naszego serwisu internetowego w celu poznania naszej szerokiej gamy usług i produktów. Na bieżąco będziemy umieszczać najnowsze informacje związane z firmą Usługi informatyczne Krystian Widźgowski jak również nowe aktualności oraz produkty naszej firmy.