Naprawa komputerów

Problem z uszkodzonym systemem operacyjnym? Zniszczenie podzespołów lub inna usterka komputera? Nasza firma posiada odpowiednie narzędzia oraz fachową wiedzę konieczną do serwisowania laptopów, komputerów stacjonarnych, urządzeń peryferyjnych.

Naprawa komputerów to podstawa!

Serwisowanie laptopów i komputerów stacjonarnych nie jest dla nas problemem. Jeśli mają Państwo niedziałający komputer, który potrzebuje zrestartowania jesteśmy idealnym kandydatem. Wykonujemy naprawy systemów operacyjnych wszystkich znanych marek: Windows, Linux czy iOS. Realizujemy zlecenia aktualizacji sprzętu i uprawienia działania komputerów i laptopów. Pozwala to wydłużyć żywotność komputera nawet o kilka lat. Dzięki temu nie muszą Państwo zakupywać nowego sprzętu i oszczędzić dużo pieniędzy.

Zakres oferowanych prac na podzespołach jest praktycznie nieograniczony. W celu uzyskania wyceny za naprawę matrycy, odświeżenie systemu, aktualizacji podzespołów prosimy o skontaktowanie się za pośrednictwem strony kontaktowej. Każdy problem związany z komputerem jest w naszym zasięgu dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe realizacje serwisowe:

  • odświeżenie systemu operacyjnego w celu przyspieszenie pracy komputera,
  • wymiana uszkodzonej matrycy laptopa,
  • wymiana podzespołów komputera,
  • oczyszczanie z wirusów.

To tylko przykładowe zadania powierzane naszej firmie podczas serwisowania komputerów. Wiemy również, że problemy z komputerami są bardzo powszechne i różnorodne. Dlatego gwarantujemy podjęcie się każdego zlecenia od naszych aktualnych i przyszłych klientów.