Odzyskiwanie danych

Twój komputer, dysk uległ nieprzyjemnemu wypadkowi lub Twój system operacyjny odmówił posłuszeństwa? Nasza firma odzyska dane z uszkodzonych dysków, pen-drive oraz innych nośników przenośnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

Uszkodzony dysk SSD, HDD czy pen-drive to nie problem…

Wiemy jak dużym problemem jest w dzisiejszych czasach utrata waszych cennych danych. Nie mamy na myśli tylko informacji zawartych na firmowych komputerach czy nośnikach danych. Tak samo ważne są dane zawierające Wasze prywatne zdjęcia, nagrania czy ulubioną muzykę. Nasza firma posiada odpowiednią wiedzę oraz umiejętności potrzebne do odzyskiwania danych nawet z fizycznie uszkodzonych nośników typu CD, DVD czy pamięci przenośnej typu pen-drive.

Odzyskiwanie danych nie musi być strasznie drogie.

Bardzo wiele klientów słysząc o odzyskiwaniu danych myślą, że jest to specjalistyczny proces wymagający dużego nakładu finansowego. Oczywiście po części mają racje. Proces odzyskiwania danych jest trudną operacją wymagającą dużej wiedzy oraz specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania. Jeśli jednak wszystkie warunki wymagane do wykonania takiego zlecenia są już spełnione to sama praca nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. Nasza firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i świadczy usługi za niskie ceny. W dobie coraz to nowocześniejszych technologi każdy powinien mieć okazję z tego skorzystać!