Tworzenie sieci IT

Usługa kierowana jest zarówno do firmy jak również klientów indywidualnych. Kompleksowo instalujemy urządzenia sieciowe oraz pozostałe urządzenia w firmie oraz domu. Tworzymy całkowicie nowe schematy i projekty sieci informatycznej od podstaw. Jak również dokonujemy zmian według oczekiwań klienta już w istniejących sieciach informatycznych. Oczywiście konfigurujemy wszystkie rodzaju modemy, routery i przełączniki [switch]. Oferta również dostępna dla klientów domowych.

Zabezpieczenie sieci informatycznej

Odpowiednia ochrona naszych danych jest kluczowa podczas prowadzenia własnej działalności. Nie chcemy utracić dokumentów księgowych, różnego rodzaju dokumentów w tym projektów, umowy czy inne ważne zdjęcia i pliki. W celu ochrony należy zastosować odpowiednie zabezpieczenia w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Każda usługa tworzenia i modernizacji sieci poprzedzona jest darmowym audytem i sprawdzeniem stanu i potrzeb sieci informatycznej.

Identycznie wygląda sprawa jeśli chodzi o sieci przydomowe. Są one również narażone na różne ataki zewnętrzne, a nasze domowe dane: zdjęcia, dokumenty czy hasła są narażone na kradzież. Zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń w tym odpowiednie oprogramowanie antywirusowe może uchronić nas przed utratą oszczędności naszego życia.

Wykorzystanie 120% …

Bardzo często podczas tworzenia sieci, zakupu internetu u odpowiedniego dostawcy spotykamy się z inną informacją podczas zakupu produktu, natomiast inaczej prezentuje się sprawa już podczas instalacji. Spowodowane jest to różnymi aspektami, które dla zwykłego użytkownika mogą nie być tak oczywiste. Technik montujący internet ma praktyczne podejście do tematu internetu, natomiast sprzedawca bardziej skupia się na sprawach teoretycznych związanych z samą umową.

Dlatego zaleca się podczas zakupu internetu sprawdzić jaki dostawca świadczy u nas usługi oraz jaką opinie posiada. Dodatkowo jak prezentuje się prędkość itp. aspekty współpracy. Skorzystanie z naszej pomocy również może pomóc podjąć Wam decyzję i pokazać jak dużo rzeczy ma znaczenia podczas korzystania z internetu. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami i zadawanie pytań – to nic nie kosztuje.