Konsultacja informatyczna

Mamy XXI wiek i elektronika jest już naszą codziennością. Jednak nie każda osoba specjalizuje się w wszystkich sprzętach elektronicznych. Zakup komputera, telewizora lub smartfona to bardzo często decyzja na kilka lub kilkanaście lat. Dlatego istotne jest zapoznanie się z najważniejszymi aspektami kupowanego sprzętu. Co jednak jeśli nie mamy na to czasu?

Darmowa konsultacja informatyczna

jednak bardziej chodzi o narzucane wymagania z strony sklepów komputerowych. Dlatego konsultowanie się dodatkowo z wykwalikowanym pracownikiem działu IT może pozwolić nam uniknąć kłopotów w przyszłości.

Nasza firma świadczy darmowe konsultacje! Nie musicie kupować sprzętu elektronicznego z naszych sklepów lub za naszym pośrednictwem. Chętnie doradzimy i podpowiemy jaki sprzęt spełni Twoje oczekiwania. Oczywiście posiadamy również własne zaplecze z sprzętem komputerowym.

Dlaczego warto kupić u nas?

Nasza firma nie posiada magazynu dlatego nie sprzedajemy sprzętu, który nam zalega na magazynie. Wszystkie nasze komputery i sprzęty elektroniczne są zamawiane pod danego klienta indywidualnie. Daje to gwarancje, że otrzymacie nowy sprzęt dopasowany do Waszych potrzeb.