KONTAKT

Chciałbyś z nami się skontaktować? Nie ma problemu, oferujemy swoim klientom wiele metod komunikacji z naszą firmą. Już teraz czekamy na wiadomość od ciebie. Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą na usługi informatyczne śmiało napisz do nas. Opowiemy na twoje pytania i przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę usługi. Dodatkowo zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej częściej.

Formularz kontaktowy

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego dostępnego poniżej. Zastosowanie takiej formy komunikacji pozwoli nam szybko dokonać odpowiednich przygotowań i rzeczowo odpowiedzieć na zadane zapytanie.

    Lokalizacja naszej firmy.

    Oczywiście zapraszamy również do odwiedzania nas bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Prosimy jednak o poinformowanie nas o planowanej wizycie. Spowodowane jest to faktem, że z przyczyn naszej profesji bardzo często nie stacjonujemy w naszym biurze.

    Mamy nadzieję, że znaleźli Państwo zadowalającą metodę skontaktowania się z nami. Oczywiście zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w social mediach. Mogą tam Państwo znaleźć szczegółowe informacje dotyczące prowadzonej przez nasz firmy Usługi Informatyczne Krystian Widźgowski i poznać naszą ofertę na usługi informatyczne oraz pozostałe z zakresu IT.