Naprawa komputerów

Komputer lub laptop to jedne z podstawowych urządzeń dostępnych w naszym mieszkaniu. Ciężko wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach rodzinę bez dostępu do internetu. Oczywiście inne urządzenia takie jak tablet czy smartfon również umożliwiają przeszukiwanie sieci. Jednak laptop lub komputer pozwala na znacznie więcej!

Uszkodzenie laptopa to problem

Przenośne komputery jakimi są laptopy to idealne narzędzie w domu oraz poza nim. Najczęściej stosuje się takie urządzenia na studiach, pracy lub dla osób aktywnych i potrzebujących dostęp do internetu z różnych miejsc. Istnieją również odpowiednie notebook do grania jednak nie mogą one równać się stacjonarnym komputerem i monitorom o wysokiej rozdzielczości.

Problemem w przenośnych urządzeniach typu laptop, który powoli jest usuwany to brak możliwości wymiany niektórych części. Problem ten dotyczy szczególnie starszych modeli z zintegrowanymi kartami graficznymi czy procesorami. Taki laptop posiadający już swoje lata nie pozwoli nam na upgrade swoich podzespołów.

Naprawa komputera stacjonarnego

Technologia, która drastycznie przyspieszyła w ostatnich latach jest dużym problemem dla zwykłego użytkownika komputera. Dlatego taka firma jak nasza oferuje wsparcie oraz konsultacje odnośnie sprzętu komputerowego. Naprawa komputera stacjonarnego nie jest zadaniem prostym z powodu dużej ilości podzespołów. Jednak w tym przypadku każda część może zostać wymieniona lub naprawiona jako oddzielna część całości.

Nasza firma Usługi Informatyczne Krystian Widźgowski świadczy usługi naprawy komputerów, laptopów, smartfonów i tabletów w swojej siedzibie oraz również u klienta. Cena ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta jeśli chodzi o naprawę komputera. Czynniki wpływające na cenę to wiek komputera / laptopa, aktualny stan rynku części komputerowych oraz termin realizacji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i poznania szczegółów naszej oferty. Oczywiście za rozmowę z naszym informatykiem nic Państwo nie zapłacą.