O FIRMIE

Nasza firma to nie wielka grupa osób pasjonujących się informatyką. Nie posiadamy określonej specjalizacji i oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług informatycznych. Oczywiście nie zajmujemy się wszystkimi przedmiotami w dziedzinie informatyki. Jest to niemożliwe ze względu na ograniczenia techniczne oraz nie posiadamy odpowiedniej wiedzy w każdej pod dziedzinie informatyki. Dlaczego o tym informujemy?

Nasza firma posiada szczegółową ofertę na stronie: NASZA OFERTA. Jednak pozwolę sobie podać kilka usług z naszego zakresu oferowanego naszym klientom:

  • projektowanie stron internetowych,
  • serwisowanie laptopów,
  • naprawa komputerów,
  • serwisowanie i naprawa smartfonów,
  • projektowanie i wykonanie materiałów reklamowych,
  • pozycjonowanie stron internetowych.

Ciekawostki o Usługi Informatyczne Krystian Widźgowski

Prowadzona prze zemnie firma rozpoczęła swoją działalność w 2018 roku. Przez ten czas miałem przyjemność współpracować z wieloma klientami. Otrzymywaliśmy zlecenia na usługi indywidualne jak również na wsparcie przedsiębiorstw oraz placówek edukacyjnych. Aktualnie posiadamy już swoją grupę zadowolonych klientów – jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Czy planujemy coś w przyszłości? Oczywiście firma która się nie rozwija i stoi w miejscu nie będzie trwać wiecznie. Podążając za tą dewizą staramy się nieustanie zmieniać i dopasowywać naszą ofertę do wymagań naszych klientów. O dokładnych zmianach mogą Państwo dowiedzieć się na stronie AKTUALNOŚCI do której serdecznie zapraszam.