Odzyskiwanie danych

Utrata danych na swoim komputerze jest dla nas bardzo dużym problemem. Aktualnie na swoim komputerze możemy posiadać wiele przydatnych danych do systemów logowania [loginy oraz hasła] jak również prywatne dokumenty i fotografie. Utrata tych informacji jest bardzo często nie do zaakceptowania dla użytkowników dlatego tak istotna jest możliwość odzyskania swoich danych osobistych z uszkodzonych dysków.

Uszkodzone dane logiczne na dysku.

Jest to rodzaj uszkodzenia, który najłatwiej jest naprawić. Do odzyskania danych z uszkodzonego dysku logicznego wystarczy posiadać odpowiednie oprogramowanie do tego typu operacji. Oczywiście w sieci dostępnych jest wiele narzędzi do odzyskiwania danych jednak zazwyczaj są one płatne. Istnieje również grupa darmowych programów z ograniczoną funkcjonalnością. Takie programy bardzo często mogą utrudnić późniejsze odzyskiwanie danych.

Uszkodzone dane fizycznie.

Fizyczne uszkodzenie nośnika danych jest najbardziej problematycznym tematem odzyskiwania danych. Bardzo często uszkodzony fizycznie dysk , czy karta pamięci nie pozwala na odzyskanie swoich danych. Nasza firma nie posiada odpowiedniego laboratorium do naprawy uszkodzonych dysków więc jeśli twój dysk został:

  • utopiony, zamoczony lub potraktowany inną cieczą,
  • otwierany i zakurzony,
  • uderzony, wgnieciony lub rzucony.

To nasza firma w tym miejscu nie jest wstanie odzyskać danych z takiego nośnika!

Odzyskiwanie danych z karty SD.

Bardzo często używane mini karty SD w telefonach również ulegają uszkodzeniu. W takim wypadku również możemy pomóc. Dotychczasowo udało nam się chociaż w jakiejś części odzyskać dane z wszystkich otrzymanych kart SD na nasz serwis. Dlatego serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami za pomocy strony KONTAKT.

DODATKOWO

Wykonanie badania dysku jest nieodpłatne. Płacicie Państwo tylko i wyłącznie za udane próby odzyskania danych!