Pozycjonowanie SEO

Stworzyłeś własną stronę internetową jednak klienci do Ciebie nie trafiają? Wyszukujesz swojej firmy w najpopularniejszej wyszukiwarce Google i nic nie znajdujesz? Wszystko to dlatego, że stworzenie strony internetowej nie jest jednoznaczne z odpowiednim wy-pozycjonowaniem. Co oznacza tak naprawdę pozycjonowanie strony i dlaczego nasza firma jest w tym naprawdę dobra? Mamy nadzieję przedstawić Wam czemu pozycjonowanie to coś niesamowitego i bardzo trudnego.

Dobra strona internetowa

Stworzenie strony internetowej w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zdaniem. Wystarczy posiadać odpowiednią ilość gotówki – jeśli chcemy płacić za graficzny edytor strony na powszechnie znanych serwisach. Oczywiście wiąże się to później z miesięcznym abonamentem ale o tym każdy wie podczas tworzenia strony w takim serwisie.

Kolejną opcją jest zastosowanie odpowiedniego CMS i skorzystanie z pomocy znanego i lubianego poradnika YouTube. W taki sposób również stworzymy stronę internetową jednak ani pierwsza, ani druga nie będzie dobra pod kątem pozycjonowania SEO. Zastanawiacie się pewnie co dokładnie oznacza te stwierdzenie.

Określenie to oznacza stronę stworzoną i zoptymalizowaną w taki sposób, aby algorytmy powszechnych wyszukiwarek uważały taką stronę za bardzo innowacyjną i wnoszącą nowe treści do tematyki którą porusza. Jest wiele ważnych aspektów podczas tworzenia strony na które należy zwrócić uwagę, jak np. opisy alt przy każdym obrazku. Są do drobiazgi nieznaczące wiele dla zwykłego czytelnika jednak dla maszyny wyszukiwawczej już mają ogromne znaczenie.

Co oznacza pozycjonowanie strony?

Same stworzenie dobrej strony może przynieść ciekawe efekty ale tylko na jakiś czas. W celu uzyskania dobrej pozycji w wyszukiwarce Google konieczne jest stałe pozycjonowanie strony internetowej. Nie będziemy zanudzać jak proces pozycjonowania przebiega (jest to też swojego rodzaju tajemnica zawodowa). Jednak odpowiednio przeszkolone osoby mogą dzięki takiej metodzie poprawić pozycje Waszej strony internetowej.

Zachęcamy szczególnie do skorzystania z naszej oferty na pozycjonowanie SEO. Jako jedna z niewielu firm stosujemy system płacowy na podstawie efektów, a nie opłaty abonamentowej z góry. Dlatego ani nasz klient lub my nie poczujemy się oszukani podczas rozliczania z wykonaną pracę.