Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa to podstawowe narzędzie pozyskiwania klientów dla nowych przedsiębiorców. Odpowiednio wykonana strona internetowa może również pozwolić zwiększyć przychody już istniejącej działalności na rynku. Jednak nie każda strona internetowa wyglądająca na „ładną” jest tym co potrzebuje właśnie Twoja firma.

Nowoczesna strona internetowa?

Aktualnie internet to ogromne narzędzie do przekazywania informacji. Możemy tutaj znaleźć wszystko co jest nam potrzebne. Dlatego tak ważne jest posiadanie swojej firmowej strony internetowej. Jednak sama strona internetowa to dopiero połowa sukcesu. W celu pozyskania klientów konieczne jest przebicie się przez ogromną ilość informacji oraz naszej konkurencji.

Dlatego w dzisiejszych czasach tak ważne jest, aby strona internetowa była nowoczesna, profesjonalna i dodatkowo estetyczna. Nie zawsze przesycenie danych na stronie internetowej jest czymś dobrym. Najlepiej jest przekazywać kluczowe informacje w interesujący sposób. Nie jest to łatwe zadaniem ale nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie dzięki czemu możemy wspierać naszych klientów w realizacji projektu.

Gotowa strona internetowa to wystarczy?

No właśnie nie wystarczy. Strona internetowa powinna być ciągle aktualizowana i otrzymywać całkiem nowe treści. Takie działanie pozwala zachęcać użytkowników do odwiedzania naszej strony. Jednak co najważniejsze pozwala to na zwiększenie pozycji naszej strony w wyszukiwarce Google. Tego typu działania nazywane są w branży informatycznej jako pozycjonowanie SEO.

Dodatkowym aspektem na który zwraca się uwagę to zmieniające się przepisy bezpieczeństwa, RODO i polityka prywatności. Dostosowanie swojej strony do tych zasad oraz odpowiednie zabezpieczenie w celu ochrony swoich klientów jest kluczowe. Lepiej aby nasz potencjalny klient nie spotkał się z informacją, że nasza strona jest niebezpieczna!

Ile kosztuje strona internetowa?

Wykonanie strony internetowej w zależności od firmy wykonującej tą usługę może osiągać różne wartości. Nasza firma oferuje stronę internetową już od kwoty 500 złotych – jest to oczywiście podstawowa wersja strony internetowej. Duże sklepy internetowe z ogromną ilością produktów osiągają u nas cenę nawet do 3500 złotych. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami i uzyskania DARMOWEJ wyceny Twojej strony internetowej.

Dlaczego właśnie nas warto wybrać?

Rynek informatycznych jest ogromny i można spotkać się w internecie z różnymi firmami. Wiadomo, że każda firma posiada własny cennik, doświadczenie oraz umiejętności. Istnieją również „darmowe” programy do tworzenia stron internetowych jednak zazwyczaj posiadają one ukryte koszta lub opłaty abonamentowe. U nas mają Państwo pewność posiadania na własność stronę internetową z wsparciem i darmową konsultacją. Jednak co najważniejsze CENA ustalana jest indywidualnie i dopasowana do oczekiwań klienta. Dlatego serdecznie zapraszamy: SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!